Rezervasyon Yap

ÇOLAKLI

Antalya Çolaklı Uygun Transfer

Çolaklı, Antalya’ya 50km, Manavgat’a 20km mesafede bir turizm beldesidir. Roma’dan ve Bizans’tan sonra bölgede egemen olan Selçuklular hakimiyetiyle bölge tamamen Türkleşmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devleti dönemi 1989 yılında belde olmuştur. Çolaklı beldesi ismini, buraya ilk yerleşen aşiretin büyük isimlerinden eli sakat olan Çolak lakaplı birinden aldığı söylenmektedir.

Çolaklı Nerededir?

​​​Çolaklı transfer yapmak isteyen tatilciler Antalya’dan veya Çolaklı’dan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. Antalya Çolaklı transfer yapmak isteyenler lokal ulaşım imkanlarından veya seyahat acentalarından faydalanabilirler.

Çolaklı Antalya transfer yapmak isteyen tatilciler yerel ulaşım imkanlarından faydalanabilecekleri gibi transfer hizmeti veren firmaları da konforlu ulaşım açısından tercih edebilirler. Antalya havalimanı Çolaklı transfer konusunda öncelikle tercih edilen ulaşım yönü özel transfer hizmeti veren şirketlerdir. Bu şirketler, tatil veya herhangi bir sebepten dolayı gelen müşterilerini havalimanından alarak Çolaklı’ya götürmektedirler.

Çolaklı Antalya havalimanı transfer durumu ise bilhassa tatilcileri tercih ettiği özel transfer firmalarıyla gerçekleşen ulaşım imkanıdır. Çünkü bu firmalar, havalimanına ulaşım için kendilerine başvuran müşterilerini, istenilen zamanda otellerinden alarak Antalya Havalimanı’na götürmektedirler.

Firmalar genellikle özel veya toplu halde ulaşım imkanı sağlamaktadırlar. 1-2 kişilik özel araçlardan 14 ile 22 kişi arasında değişen midibüslere hatta 29-44 kişilik büyük otobüslerle ulaşım hizmeti vermektedirler. Ayrıca çoğu firmada engelli araç hizmeti ve VIP transfer hizmeti imkanları bulunmaktadır.

Çolaklı’da bulunan birbirinden güzel plajlar ve tarih kokan yapıtlar turizmcilerin ilgi odağı konumuna gelmektedir. Artan talebin fazla olması yatırımcıların da gözünden kaçmamıştır. Bölgede bulunan 4 ve 5 yıldızlı otellerin yapılmasıyla Çolaklı, yadsınamayacak kadar büyük bir turizm cenneti haline gelmiştir.

Çolaklı'da Tatil İçin Neler Yapabilirsiniz?

Çolaklı’da tatilinizi güzel ve hatırlanacak bir anı olarak kalmasını sağlayacak birbirinden eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Buranın sahip olduğu tertemiz denizinde diving yaparak deniz canlılarını yakından inceleyebilir, safari turlarına dahil olup eğlenceli dakikalar geçirebilir ve eğlence mekanlarında vakit geçirerek mükemmel bir tatil yapabilirsiniz.

Çolaklı’da Mutlaka Görmeden Gitmemeniz Gereken Yerler Nelerdir?

Manavgat Şelalesi

Apollon Tapınağı

Side Antik Kenti

Aspendos Tapınağı

Aspendos tapınağı bölgede bulunan en büyük tiyatro alanıdır. Çolaklı’ya 20 km mesafededir.

Çolaklı'ya Transfer Yapan Firmalara Nelerdir?

Antalya Havalimanı’ndan Çolaklı transfer yapabileceğiniz firmalar kolay ulaşabilmeniz açısından aşağıda listelenmiştir.

Adalya Art Side Transfer, Kamelya Selin Hotel Transfer, Kamelya Fulya Hotel Transfer, Kamelya K Klub Transfer, Alba Queen Hotel Transfer, Süral Hotel Transfer, Diomand Elit Hotel Transfer gibi birçok transfer firmasından kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.

Oteller Kalite
Adalya Resort & Spa
Alba Queen Hotel
Alba Resort Hotel
Alba Royal Hotel
Alva Donna Beach Resort Comfort
Bella Resort & Spa
Bone Club Sunset Hotel & Spa
Can Garden Resort
Canseven Otel
Club Grand Aqua
Club Grand Side
Club Hotel Sidelya
Club Side Coast Otel
Crystal Palace Luxury Resort & SPA
Defne Dream Otel
Diamond Elite ve Spa Hotel
Diamond Sea Hotel & Spa
Golden Imperial Resort Hotel
Hane Sun Hotel
Hestia Resort & Spa Side
Jasmin Side Hotel
Kamelya Collection Fulya Hotel
Kamelya Collection K Club
Kamelya Collection Selin Hotel
Larissa Stone Palace Hotel
Mary Palace Resort & Spa
Novum Garden Side Hotel
Orfeus Park Hotel
Royal Alhambra Palace
Royal Atlantis Spa & Resort Hotel
Side SGK Kampı
Side West Park Hotel
Silver Hotel
Süral Garden Otel
Süral Otel
Süral Resort Hotel
Süral Saray Otel
Victory Resort Hotel
VONRESORT Golden Beach
VONRESORT Golden Coast
Yavuzhan Hotel
Glamour Resort & Spa
ÇOLAKLI MERKEZ
SİDE JANDARMA KAMPI
FUN&SUN SMART Hane Sun
Liu Resorts
Adalya Artside
Victory Be Mine Hotel