Rezervasyon Yap

GÖYNÜK

Antalya Göynük Transfer

Yılın en güzel zamanlarını geçirmeniz için beklediğiniz zaman, tatil zamanlarıdır. Bu zamanları geçirmek için tercihinizi Antalya'dan yana kullandıysanız, burada vaktinizi en güzel şekilde geçirebileceğiniz beldelerden biri de Göynük beldesidir. Göynük, Antalya havalimanına 50 kilometre, şehir merkezine ise 40 kilometre mesafededir.

Huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız, tercihleriniz arasında bulunması gereken Göynük beldesine ulaşım sağlamak için havalimanında, Antalya havalimanı göynük transfer firmalarını kullanabilirsiniz. Antalya göynük transfer ve Göynük Antalya transfer şeklinde çalışan bu firmalar sizleri, Göynük içerisinde dolaştırmak için de Göynük transfer firmaları şeklinde, en güzel biçimde ağırlayacaklardır. Tatil bitiminde ise yine sizi, Göynük Antalya havalimanı transfer firmaları olarak en iyi şekilde de uğurlayacaklardır.

Antalya Göynük Doğal Güzelliğe Sahip Belde

Masmavi suları ve yemyeşil doğasıyla sizleri karşılayan bu belde, huzurun diğer adı olarak karşınıza çıkar. Göynük beldesi, Kemer' in gözde mekanlarından birisidir. Kemer şehir merkezine uzaklığı 10 kilometre olan bu beldenin geçmişi M.Ö. 690 yıllarında dayanmaktadır. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu belde, büyüleyici bir güzelliğe sahip olup, ismini ise; mavi göğün, maviliğin birleştiği noktadaki nehir kıyısındaki verimli ova anlamına gelen "Gökbük" isminden almıştır.

Etkisinden kolay kolay çıkamayacağınız mistik havası ve mavinin her tonunun içinde barındıran pırıl pırıl sularıyla Göynük, huzurlu ve refah içerisinde bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Sahilinde bembeyaz incecik kumlar ile örtülü mavi bayraklı plajları, içinize çektiğiniz anda sizi rahatlatacak tertemiz oksijene sahip havasıyla bu belde, tatilinizi geçirmek için en ideal yerlerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

Heybetiyle etkisinden çıkamadığınız Beydağlarına sırtını vermiş olan bu eşsiz belde, mavi ve yeşilin mükemmel uyumuna kendinizi kaptıracağınız ve doğa güzelliklerine en güzel şekilde tanık olabileceğiniz güzelliklere sahiptir.

Antalya Göynük Gezilebilecek Yerler

Muhteşem doğa güzelliğine sahip Göynük' te yapacağınız şeylerden biri de gezmek olmalıdır. Göynük' te gezebileceğiniz yerleri açıklayacak olursak;

- Göynük Kanyonu; en iyi 10 dağ yürüyüş alanlarından biri olarak kabul edilir.

- Dinopark; Avrupa'nın en büyük Dinozor Parkı olarak kabul edilir.

Göynük beldesinde geçireceğiniz tatil, tüm senenin yorgunluğunu en güzel şekilde atmanız için sizi beklemektedir.

Oteller Kalite
Crystal Prestige Elite
Avantgarde Resort Hotel
Azra Hotel
Batont Garden Resort
Belvista Hotel
Club Boran Mare Beach
Eldar Resort Hotel
Fame Residence Göynük
Karmir Resort & Spa
Kilikya Palace Göynük
Kimeros Ma Biche Hotel
Kimeros Park Holiday Village
La Mer Art Hotel
La Mer Hotel
Larissa Vista Hotel
Mirada Del Mar Hotel
Mirage Park Resort
Otium Hotel Life
Sherwood Exclusive Kemer
Sherwood Greenwood Resort
Transatlantik Hotel & Spa
Tui Fun&Sun Miarosa Ghazal Resort
Ulusoy Kemer Holiday Club
Woodline Hotel
Monna Roza Garden Resort
Larissa Art Beach Hotel
Kilikya Palace Göynük
Kilikya Palace Göynük
GÖYNÜK MERKEZ
Armas Luxury Resort & Villas
NG Phaselis Bay
Queens Park Hotels Göynük
Seven Seas Hotel Life