Rezervasyon Yap

TEKİROVA

Antalya Tekirova Kolay Ulaşım Hizmeti

Tüm senenin yorgunluğunu atmak için Antalya ilini tatil yeri olarak belirlediyseniz, gidilebilecek en güzel yerlerden biri; Tekirova'dır. Tatilde olsa, planlı hareket etmeniz sizi yormayacaktır. Konforlu bir tatil geçirmek istiyorsanız, Tekirova transfer firmaları, Antalya Tekirova transfer araçlarıyla sizi en konforlu şekilde otelinize ulaştıracaktır.

Uçaktan indiğinizde, ellerinde isminizin yazılı olduğu materyallerle sizi bekleyecek olan Antalya havalimanı Tekirova transfer firmaları, sizi havalimanından aldığı gibi Tekirova Antalya havalimanı transfer firmaları da sizi otelinizden havalimanına kadar konforlu bir şekilde ulaştıracaklardır.

Şehir merkezine ulaşmanız için de kullanabileceğiniz Tekirova Antalya transfer firmaları, sizi dolaştırmak için ve keyifli vakitler geçirmeniz için en ideal seçenekler olarak karşınıza çıkacaktır.

Tekirova Uygun Fiyata Ulaşım

Tekirova beldesi, Antalya havalimanına 75 kilometre, Kemer şehir merkezine ise 15 kilometre mesafededir. Kemer' in  gözde mekanlarından biri olarak karşımıza çıkan ve Akdeniz' in rüyası olarak görülen bu belde, berrak ve sıcak kumsalı, masmavi ve pırıl pırıl denizi ile en büyüleyici belde olarak karşımıza çıkmaktadır.

Üç tarafı yeşillikle dolu olan ve heybetli dağların arasında yer alan Tekirova, görkemiyle göz kamaştıran Toros Dağları'nın en yüksek tepesi olan Tahtalı Dağı' nın sınırları içerisinde yer almaktadır. Antalya şehir merkezinden Çıralı sahiline kadar her yerden rahatlıkla görebileceğiniz Tahtalı Dağı, yeryüzünden gökyüzüne kadar uzanan bir rüya olarak sizi karşılayacaktır. Tertemiz sulara sahip mavi bayraklı plajları, mis gibi kokan havası ve doğal güzelliğiyle bu belde, şirin bir yer olarak tatilinizi geçirebileceğiniz yerlerden biridir.

Antalya Tekirova Gezilebilecek Yerler

Tekirova' ya gittiyseniz, gezmeniz gereken bazı yerler bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını açıklayacak olursak;

- Tahtalı Dağı; Gitmeniz gereken ilk uğrak yerlerden biri olan bu dağda, bol oksijenli havasıyla, kendinizi ferah hissedeceksiniz.

- Eko Park; 2005 yılında ziyarete açılan bu parkta, bitkilerin ve sürüngen hayvanların serbestçe yaşayabildiği bir doku minyatürü olarak bu mekanı gezmeniz gerekmektedir.

- Üç Adalar Koyu; Sualtı dünyasına ilginiz varsa burası sizin için gezilebilecek bir yer olarak ilk sırada yerini alabilir.

Tatilinizi en rahat ve en keyifli halde geçirmenizi sağlamak amacıyla, kendi rotanızı kendiniz belirlemeniz en doğrusu olacaktır.

Oteller Kalite
Nirvana Dolce Vita
Armas Kaplan Paradise Hotel
Beach Club Pınara
Club Festival Tekirova
Club Hotel Phaselis Rose Tekirova
Club Saphire Hotel
Elegan Garden Hotel
Euphoria Tekirova Hotel
Güral Premier Tekirova
Jasmine Hotel
Larissa Phaselis Princess Hotel
MARTI Myra Hotel
Pirates Beach Club
Queens Park Resort
Rixos Premium Tekirova
Sirius Hotel
Uraz Otel
Tekirova Merkez