Rezervasyon Yap

KONYAALTI

Antalya Konyaaltı Transfer

Antalya’nın ilçesi olan Konyaaltı, merkez ilçedir. Bu nedenle ulaşım rahattır. Antalya havalimanına 20 km mesafede bulunan ilçe, Antalya ziyaretçilerinin en çok ziyaret ettiği alanlardan biridir. Bu alanda Konyaaltı transfer hizmetleri ile hızlı ve konforlu ulaşımlar sağlanabilir. Antalya falezleri üzerinde bulunur.

Huzur veren plajları, saklı güzellikleri, büyüleyici falezleri, mütevazi işletmeleri ile Konyalatı misafirlerine huzurlu tatiller sunuyor. Gezi boyunca ilçenin kendine has özellikleri ile karşılaşabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı’nda Ne Yenir?

Bütçe dostu bir tatil beldesi olan Konyaaltı ilçesinde kendin pişir kendin ye konseptinde yeme içme alanları oldukça yaygındır. Plajlara yakın piknik alanları olması da bu açından avantaj sağlar. Bazı mekanlarda özel pişirme alanları bulabilirsiniz. Leziz gözlemeler ve serpme köy kahvaltı seçenekleri keyifli menüler bulmanızı sağlar.

Deniz şehri olması itibari ile lezzetli balık menüleri de bulabileceğiniz şehirde kabak tatlısının mutlaka tadına bakmalısınız. Seyahat planlarınızdan önce Antalya Konyaaltı transfer hizmetleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tatil planlarınız bu şekilde çok daha rahat ve sorunsuz olacaktır.

Antalya Konyaaltı’nda Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal güzellikleri ile turistik mekanlarla dolu olan şehir ziyaretçilerine gezilip görülmesi gereken farklı alternatifler sunmaktadır.

Antalya Müzesi

Antalya müzesi Konyaaltı ilçesinde bulunur. Ülkemizin en büyük müzelerinden biridir. 1922 yılında Süleyman Fikri Erten tarafından kurulmuştur.

Konyaaltı Plajı

Kilometrelerce uzunluğa sahip Konyaaltı Plajı mavi bayraklı plajlarımıza arasında yer alır. Yüzme için en uygun deniz sularına sahiptir. Plaj içerisinde soyunma kabinleri, duşlar ve tuvaletler bulunur. Ayrıca lisanslı rehberler aracılığı ile yamaç paraşütü de yapabilirsiniz.

Geyikbayırı Mağarası

Geyikbayırı ilçesinde yer alan mağara, 120 metre uzunluğundadır. İhtişamlı bir güzelliğe sahip olan mağaranın özellikle yaz aylarında ziyaretçileri çok fazladır. Bu güzellikleri tadına vararak gezip görmek için uygun fiyata Konyaaltı Antalya transfer hizmetlerini tercihe edebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı’nda Ne Gibi Aktiviteler Bulunur?

Plajı ile bilinen ilçede deniz- kum ve güneş arayışlarınız dışında yamaç paraşütü deneme imkanınız olabilir. İlçede eşsiz doğal güzellikler eşliğinde pek çok piknik alanı bulunur. Bunlar gibi pek çok aktiviteyi ilçeyi ziyaretlerinizde bulabilir, Antalya havalimanı Konyaaltı transfer hizmetleri ile tatilinizi kendinize özel olarak planlayabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı’na Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Konyaaltı Antalya merkezine 20 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle Konyaaltı Antalya havalimanı transfer hizmetleri ile 15 dakika da ilçeye ulaşabilirsiniz. Bunun yanında belediye otobüsleri ve taksi seçenekleri ile de ulaşım sağlanabilir.

Oteller Kalite
Antalya Öğretmen Evi
Crowne Plaza Antalya
Elit Basaran Hotel
Hotel Santamarina
Hotel Su
Onkel Residance
Porto Bello Hotel Resort & Spa
Riverside Residence
Sealife Family Resort Hotel
Rixos Downtown Antalya
Melda Palace
Melda Palace
Stile Suite Hotel
The Corner Park Hotel
Bodensee Hotel
Pacco Sea & City Hotel Spa