Rezervasyon Yap

KUNDU

Antalya Kundu Transfer

Senenin en güzel zamanları, geçireceğiniz dinlendirici ve keyif verici bir tatildir. Bu tatili, nereye gideceğiniz konusunda tasarlamaya başlamak en güzeli olacaktır ve bu tatile gittiğinizde, özellikle bilmediğiniz bir bölgeyse, transfer firmalarıyla gitmek en doğrusu olacaktır. En güzel tatil köylerinden biri olan Kundu, Antalya Kundu transfer veya Antalya havalimanı Kundu transfer firmalarıyla rahatlıkla ulaşılabilen bir tatil köyüdür.

Bu Kundu Antalya havalimanı transfer firmaları sizi dilediğiniz bölgeye rahatça ve dinlendirici bir şekilde gitmenize yardımcı olacaktır. Tatilde size en çok yardımcı olacak şey, sizi dilediğiniz yere götürecek olan Kundu Antalya transfer firmaları olduğundan dolayı, bu firmaları internet üzerinde Kundu transfer şeklinde aratabilirsiniz.

Antalya Kundu nerededir ve nasıl gidilir?

Kundu, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Lara semtine bağlı, keyifli ve dinlendirici zamanlar geçirebileceğiniz bir tatil köyüdür. Bu köy, Antalya'nın merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıktadır. Buraya şahsi aracınızla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, transfer firmalarının yardımını alarak da kolayca ulaşabilirsiniz. Bu köyü yıl boyunca, çok sayıda yerli ve yabancı turistler ziyaret eder. Muazzam bir doğa güzelliğine sahip olan bu köy, temiz ve berrak olan denizi ve size ferahlık getirecek yemyeşil ormanları ve misafirperver insanlarıyla, çok sakin, huzurlu ve keyif dolu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Bu köyde, çok sayıda konaklama yerleri bulunur. Her kesimden insana hitap eden bu konaklama yerleri, tamamen sizin rahatlığınız için tasarlanmıştır. Kundu köyüne gittiğinizde kalabileceğiniz bazı otelleri açıklamak gerekirse;

Antalya Kundu Otel Ulaşım

- Asteria Kremlin Palace; Misafirleri tarafından, internet üzerinde 10 üzerinden 10 alan bu otel, bu köyde kalınabilecek en iyi yer olarak karşımıza çıkmaktadır.

- Kervansaray Kundu Beach Hotel; Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerlerinden biri olan bu otelin müşteri puanlaması ise 7.8' dir.

- Titanic Mardin Palace; 543 odasıyla Kundu bölgesinin en büyük oteli unvanına sahip olan bu otelin puanlamasını müşterileri 10 üzerinden 10 olarak değerlendirmişlerdir.

- Adalya Elite Hotel; Bir diğer 10 puana sahip otelin, doğa içerisindeki uyumu, sizi dinlendirebilecek bir ruha sahip.

- IC Hotels Green Palace; Müşterilerinin 9 olarak puanladığı bu otel, denize sıfır konumuyla tatilcilerin dikkatini çeken otellerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oteller Kalite
Adalya Elite Lara
Aska Lara Resort & SPA
Asteria Kremlin Palace
ATGV Antalya Eğitim ve Sosyal Tesisi
ATGV Kundu Tatil Köyü
Baia Lara Hotel
Concorde De Luxe Resort
Delphin BE Grand Resort
Delphin Diva Premiere Hotel
Delphin Imperial Hotel
Delphin Palace Hotel
Fame Residence Lara & SPA
Grand Park Lara
IC Hotels Green Palace
IC Hotels Residence
Kervansaray Kundu Hotel Antalya
Kervansaray Lara Convention Center & Spa
Lara Family Club Hotel
Liberty Hotels Lara
Limak Lara Deluxe Hotel & Resort
Mardan Palace Titanic
Melas Lara Hotel
Miracle Resort Hotel
Ramada Resort Lara
Royal Holiday Palace
Royal Seginus Hotel
Royal Wings Hotel
Saturn Palace Resort
Sherwood Breezes Resort
Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace
Titanic Beach Lara Resort
Trendy Lara
Venezia Palace Deluxe Resort Hotel
Wind of Lara Hotel & Spa
ASTERIA KREMLIN PALACE
Lara Barut Collection
Sherwood Exclusive Lara
Crystal Centro