Rezervasyon Yap

EVRENSEKİ

Antalya Evrenseki Transfer

Antalya  ve ilçeleri; ismini turizm cenneti olarak altın harflerle yazdıran ülkemizin güzide şehirlerinden sadece bir tanesidir.

Memleketin hava sıcaklığı âdeta insanlarına yansımış durumdadır. Bunu bölgeyi gezerken insanların sıcakkanlılığı ve dostane yaklaşımlarını görünce sizde teyit etmiş olacaksınız. Günün hemen her saatinde gerçekleştirilen Antalya Evrenseki transfer ile evrenseki beldesine kolayca ulaşım sağlamak mümkündür.

Antalya Evrenseki Nerededir Nasıl Ulaşılır?

Evrenseki Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Antalya  merkeze yaklaşık 51 km uzaklıkta olan şirin bir tatil beldesidir. .Bu mesafe araçla  1 saat 20 dakika gibi bir sürede tamamlanabilmektedir. Antalya iline hava yolculuğu aracılığıyla geldiyseniz Antalya havalimanı Evrenseki transfer yolculuğunu seçerek bölgeye kolayca ulaşabilirsiniz. 

Doğallığını Denizden Alan Yer Evrenseki

Evrenseki doğanın tüm güzelliklerine adeta üstüne çekmiş denizin masumiyeti ve sağlığı ile bütünleşmiş adeta cennetten bir köşe denilebilecek bir beldedir. Anlatılmaz yaşanır ifadesi bu belde için kolaylıkla söylenebilir bir ifadedir. Evrenseki büyük halk plajı bölge insanı ve bölgeye gelen turistlerin yoğun ilgisini çeken bir plajdır.

Antalya Evrenseki' nin Lezzetli Yemekleri

Türk mutfağının zengin yemekleri ve muhteşem lezzetlerini burada bulmak mümkündür. Özellikle hamur  işleri, ev  çorbaları ev yemekleri ve olmazsa olmaz bol malzemeli tatlı çeşitlerini mutlaka tatmalısınız. Ayrıca bölgede bulunan çiftlikten de taze peynir ve yoğurt temin edilmekte restoranlarda sizlere sunulmaktadır. Bu lezzetleri tatmak ve anlatmak için  ulaşımı Antalya Evrenseki transfer aracığı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evrenseki Tatil Beldesinde Nereleri Gezelim?

Evrenseki eşsiz denizin yanında bölgenin yakında noktalarında bulunan  birçok tarihi ve kültürel niteliği olan mutlaka gezilmesi gereken yerler bulunmaktadır. Bu yerlere  Evrenseki Antalya havalimanı transfer  ile kolayca ulaşılabilmektedir. Bu yerleri başlıca şöyle sıralayabiliriz;

Apollao tapınağı; denizden gelen düşmana karşı yapıldığı bildirilen tarihi bir tapınaktır. Beldeye yaklaşık 6 km uzaklıktadır.

Side anfi tiyatrosu da tarih kokan ve bölgede mutlaka gezilmesi gereken yerlerdendir. Manavgat şelalesi, Discovery park, yeşil kanyon, Side antik kenti de bölgeye yakın gezilebilecek yerler arasında bulunmaktadır. Bu eşsiz güzellikleri görmek, lezzetli yemekleri tatmak bölge için sağlanan Evrenseki Antalya transfer ulaşım seçeneği ile  oldukça rahat ve kolaydır.

Oteller Kalite
Adalya Ocean Deluxe Hotel
Aydınbey Kings Palace & Spa
Blue Paradise Side Hotel
Commodore Elite Suites & Spa
Grand Şeker Otel
Monachus Hotel & Spa
ÖZ Otel
Port Side Hotel
Q Spa Resort
Royal Taj Mahal Hotel
Seamelia Beach Resort Hotel & Spa
Seashell Resort & Spa
Seher Resort&Spa Hotel
Seher Sun Palace Resort And Spa
Side Breeze Hotel
Side Premium
Side Sungate Hotel & Spa
Sultan Of Side Hotel
Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa - All Inclusive
Dream World Resort & Spa
Side Crown Palace
Trendy Verbana Beach Hotel
Side Royal Style
Side Royal Style
Barut B Suites