Rezervasyon Yap

İNCEKUM

Antalya İncekum Transfer

Antalya’da yer alan İncekum turizm anlamında ciddi bir yoğunluğa sahiptir. Turizm merkezleri içerisinde yer alan İncekum yılın büyük bir döneminde ciddi bir yoğunluğa sahiptir. Havanın yılın birçok döneminde sıcak olmasından dolayı her mevsim turist yoğunluğu bulunur.

Türkiye’den karayolu ile kolay ulaşım imkânı bulunan İncekum, hem konaklama anlamında hem de turistik tesis anlamında son derece fazla seçeneğe sahiptir. Yabancı turistin de yoğun ilgi gösterdiği bu bölge tatilini geçirmek isteyenler için ideal özellikler taşır. Antalya gezinizde İncekum’a kolay ulaşım imkânı sunan İncekum transfer hizmetlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden İncekum’a ulaşabilir ve tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Antalya İncekum'da Gezilecek Yerler

İncekum hem turistik anlamda hem tarihi anlamda çok fazla gezilecek yere sahiptir. Bölgenin öne çıkan gezi yerleri arasında Alarahan, Yörük Müzesi ve Alara Kalesi yer alır. Tarihi dokuları yakından görmek isteyenler için turlar ve transfer araçları eşliğinde bu bölgelere gidilmesi mümkündür.

İncekum’da Neler Yapılabilir?

İncekum, hem sportif faaliyet anlamında hem de turistik anlamında son derece zengin çeşitliliğe sahiptir. İncekum’da yapılacak faaliyet dendiğinde akla ilk gelen spor tartışmasız dalış sporudur. Yılın birçok döneminde hem Türkiye’den hem dünya çapından çok sayıda sporcu buraya şnorkel ve tüple dalış için gelmektedir. Dalış için elverişli olan deniz yüzeyi aynı zamanda yüzme ve diğer deniz sporları için de elverişlidir. Tatilini deniz kenarında geçirmek isteyenler için denizde yapılacak birçok farklı faaliyetten söz edilebilir. Tatilinizi doya doya geçirmek ve yorulmadan tesislerinize ulaşmak için Antalya Havalimannı İncekum transfer hizmetlerimizi tercih edebilir ve rahatça dinlenmenin tadına varabilirsiniz.

Antalya İncekum’a Nasıl Gidilir? 

İncekum Antalya Havaalanı’na 124 kilometre uzaklıkta bulunur. Gazipaşa Havaalanı ile arasındaki mesafe ise 42 kilometredir. Her iki havalimanından da güvenli ulaşım için Antalya havalimanı İncekum transfer hizmetlerimizi tercih edebilir ve şehre indiğiniz dakika itibari ile güvenilir taşıma araçlarımızda yerinizi alabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca sizleri ulaşım anlamında destekleyen İncekum Antalya transfer hizmetlerimiz size şehir içinde ihtiyacınız olan her türlü ulaşım hizmetini sunar. Seyahatinizin bitmesinin ardından şehirden kolayca ayrılmak için yine İncekum Antalya havalimanı transfer hizmetlerimiz devreye girer. Hem gezi sırasında hem havalimanı yolculuğunuzda yanınızda bulunan hizmetlerimiz sizi sorunsuz bir şekilde havalimanına ulaştırır ve tatilinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayarak zamanında uçağınıza yetişmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Oteller Kalite
Alara Kum Hotel
Alara Star Hotel Alanya
Alara West
Aska Bayview Resort Hotel
İncekum Beach Resort
Miarosa İncekum West Resort
Arabella World Hotel
Özkaymak İncekum