Tur Taşıma Tur Taşıma

SİZLERİ ARIYALIM

Antalya Tur Taşımacılık Hizmeti

Antalya, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinin başında geliyor. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan il ve çevresi, ulaşım bakımından da son derece gelişmiş, modern bir ulaşım ağına sahip. Antalya'yı gezmek için gelenler Antalya merkezli tur taşımacılık alanında hizmet veren özel şirketlerle iletişim kurabilirler. Yılların verdiği tecrübe, uzman bir ekip ve geniş otobüs, minibüs, araç filosu ile tur taşımacılık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir çok firma Antalya'da kolaylıkla bulunabiliyor.

Tur taşımacılık alanında hizmet veren bu firmalar, özellikle şirketlerin düzenlemeyi planladığı etkinlikler, seminerler, toplantılar ve çalışanları için düşündüğü günlük gezi turları alanlarında faaliyetlerine 7/24 aralıksız devam ediyor. Bu konuda oldukça yoğun bir talep olduğu biliniyor.   

Tur taşımacılık firmaları, müşterilerine özel olarak hazırladığı araçlarla, müşterilerin minibüs, otobüs ve ihtiyaçlarına göre her türlü aracı hazır edebiliyorlar ve kiralama taleplerine de en kısa sürede geri dönüş yapıyorlar.  

Çeşitli kültür gezileri, iş toplantıları ve benzeri her türlü organizasyonunuzda Antalya'daki tur taşımacılık firmaları, tecrübeli uzun yol şoförleri, güler yüzlü personelleri ve araç hostesleri, konforlu, lüks araçlarla hizmetinizde.   

Antalya Araç Kiralama Hizmeti  

Antalya'da özel aracınız yoksa araç kiralayarak bu güzel şehri ve gezilip görülmesi gereken yerlerini rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Antalya'da araç kiralama alanında kaliteli ve güvenilir, 7/24 kesintisiz ve bütçe dostu uygulamalarla araç kiralayan özel firmaları bulmanız mümkün. İnternet arama motorlarından araştırma yapabilir, firmalara ait bilgileri, sahip oldukları araç portföyünü, referanslarını, müşteri yorumlarını, fiyat ve ödeme seçeneklerini web site içeriklerinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Antalya Havaalanı Transfer Hizmeti  

Antalya havaalanı, ülkemizin en işlek havaalanlarından biridir. Antalya Havaalanına gelmeden önce ya da indikten sonra havaalanından araç kiralama ve transfer hizmetlerini almanız mümkün. Eğer daha önce rezervasyon yaptırarak özel bir firma ile transfer hizmeti konusunda anlaşmış iseniz, tek yapmanız gereken transfer hizmeti için firmanın gönderdiği araca havaalanı çıkışında binmek. Dakik bir sistem üzerine kurulu transfer hizmeti ile havaalanından alınarak kalacağınız otelinize en konforlu ve güvenilir bir şekilde güler yüzlü personeller eşliğinde ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.     

Antlaya Kongre ve Fuar Taşımacılığı

Antalya, uluslararası alanda kongre ve fuar turizminde de en çok tercih edilen illerimizden biridir. Bir çok ünlü firma, Antalya'nın beş yıldızlı otellerinde kongre ve fuarlara katılacak personelleri için rezervasyon yaptırmakta, bu organizasyonları düzenleyen bazı firmalarda bu otellerin kongre salonlarını kiralamaktadır. Yine fuar merkezlerine yakın otellere de rezervasyonlar yaptırılmaktadır. Bu kongre ve fuar alanlarına, konaklanacak otellere ulaşım için Antalya'da VİP kalitesinde özel taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

Bu hizmetlerden biri de personelin otele yerleştirilmesi dışında kongre ve fuar taşımacılığıdır. Bu taşımacılık, fuar ve kongre merkezlerine gerekli ekipmanların taşınması sürecini de içerebilmektedir. Firmanın ihtiyacı doğrultusunda taşımacılık şekillenmekte, uygun fiyatlarla en lüks hizmet verilmeye çalışılmaktadır.